Z Pavla Novotného udělám boxovací pytel

Moje výzva Pavlu Novotnému k zápasu do boxerského ringu.
8. 5. 2022
Pavle Novotný, jsi naprosto nepotřebný kus hulváta! Dokážeš jen urážet a napadat lidi. Viděl jsem nespočet tvých výstupů a pokaždé ve mě vzbudily naprostý odpor a opovržení. Ať to bylo vystrkování tvého holého zadku nebo obnažování tvého tučného bůčku. Nicméně zrovna to považuji za ten nejmenší hřích proti společnosti. Přece jen je zde stále možnost, že jsi jen narušený tvor, který takto kvičí o pomoc (čti pozornost).

Vůbec tou největší záhadou mi ovšem zůstává, že si tě drží ve svých řadách “konzervativní pravice“, jak se ODS v čele s Petrem Fialou prezentuje. Nejspíš to bude tím, že jsi prostě protekční fracek.

Hodně jsi mi hnul žlučí, když jsem viděl, jak jsi se choval ve studiu k Zuzaně Majerové Zahradníkové. Nejen že takovéto chování nepatří snad ani do vepřína, natož do televize, ale hlavně rozhodně nepatří do žádné diskuze a už vůbec ne se ženou.

Nejen za tento tvůj poslední výstup, ale i za všechny ostatní, za každého, koho jsi kdy pošpinil a urážel, tě tedy vyzývám k boxerskému zápasu 3×3 minuty!

Výzvu samozřejmě obdržíš i v písemné formě a to na úřad starosty městské části Praha Řeporyje, kde tuto funkci zastáváš. Což je pro mě další naprosto nepochopitelná anomálie, protože aby takové zvíře zastávalo jakýkoliv veřejný post na úřadě, je opravdu výsměch všem slušným občanům.

Stejně tak mohu slíbit, že bude následovat i osobní návštěva a opětovné přednesení této výzvy.

Ivo Osovský

vlastenec a bojovník za svobodu

Všechny informace

Všechny informace k zápasu najdete na hlavní stránce: